Farmasi Prim Sistemi

 

Farmasi Prim Sistemi  Farmasi Prim Kazanç Planında ki unvan seviyelere göre hesaplanmaktadır. Primler, mevcut ay içerisin de Farmasi’de sahip olunan seviyeye göre ödenmektedir. Alt ekipler den grup primi hak edilebilmesi için aktiflik şartlarını yerine getirilmesi gerekmektedir. Prim ödenebilmesi için Danışman’ın faturalarını zamanında ödemesi gerekmektir. Farmasi Danışmanının ödenmemiş ve günü geçmiş borcu var ise o ay ki primi firmada saklı tutulup bir sonraki ay ödenir.
Farmasi Prim ödemeleri ( Farmasi Maaşları ); Her ayın 20 sinde (hafta sonuna geldiği takdirde takip eden ilk iş gününde) Farmasi Danışmanının banka hesabına yatırılacaktır. Örnek; Mart ayı için olan ödemeler 20 Nisan tarihinde yapılacaktır. 20. günün resmi tatil ve hafta sonu tatillerine denk gelmesi durumunda takip eden ilk is günü yapılacaktır
Farmasi Prim hesaplamaları, prim değersiz ürünler ve %18 KDV düşüldükten sonra yapılacaktır
Yapılacak prim ödemeleri %20 adınıza gelir vergisi stopajı kesilerek yatırılacaktır.
Farmasi Direktörü ünvanı ile %22 seviyesi ve üzerinde olan Danışmanlar için geçerli olan prim kuralı;
Alt grubunuzda kendi seviyenizi ulaşan bir danışman üzerinden performans prim hakedişi kazanılmamaktadır. Sadece direktörlük prim hakkınız aktif olur. Alt Gurubunuzda yer alan danışmanlarınızın seviyesinin üzerine çıkmanız durumunda performans primi hak edilir.