Farmasi Kaş Maskarası

Gün içinde kaşlarınız oradan oraya savruluyor, sabit durmuyor, şeklini koruyamıyorsa o halde ihtiyacınız olan şey Farmasi Kaş maskarası! Kaşlarınız birbirine eşit değil ise, kaşlarınızın arasında boşluklar var ise veya kaşlarınızı daha belirgin bir hale getirmek istiyorsanız renkli kaş maskarasından faydalanabilirsiniz.

Farmasi kaş maskarası kaşları şekillendirirken aynı zamanda kaşlara parlaklık ve bir stil katar. Gün boyu kaş şeklinizin korunmasına yardımcı olur. Yağmurdan, rüzgardan ve dış faktörlerden etkilenmeden gün boyu kaşlarınını sabit tutar ve şeklini korur. Farmasi kaş maskarasının her kaş  rengine uygun 3farklı rengi bulunmaktadır;

  • Sarışınlar ve beyaz tenliler için kahverengi
  • Buğday tenliler için koyu kahve
  • Daha esmerler için gri tonu bulunmaktadır.

Küçük aplikatörlü fırçası sayesinde kaşlarınızı taşırmadan net bir şekilde tarar ve şekillerinin sabit tutulmasına yardımcı olur. Özellikle kaşlarınızı doldurduktan sonra kaş farlarının, kaş pomadlarının veya kaş kalemlerinin gün içinde dağılmasından, uçup gitmesinden şikayet ediyorsanız Farmasi kaş maskarası ile kaşlarınızı sabitleyebilirsiiz veya tüm bunları yapmaksızın zaten hali hazırda belirgin ve dolgun kaşlarınız var ise sadece sabitlemek ve arasındaki boşlukları doldurmak istiyorsanız o halde yine Farmasi Kaş maskarasıdan faydalanabilirsiniz.

Farmasi Kaş maskarası kaşlara zarar vermeyen özel formülü sayesinde kaç dökülmesini de engeller. Kaşlara doğal bir parlaklık katar ve daha muntazam görünmelerine yardımcı olur. Farmasi ürünlerinin içerisinde alkol, paraben, sülfat, SLS ve parfüm türevleri bulunmadığı için güvenle kullanabilirsiniz.

Farmasi Kaş maskarası kahverengi 1301327
Koyu kahve 1301328
Gri 1301329

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.