Farmasi Firming Sıkılaştırıcı Vücut Jeli

Farmasi temiz içerikli kişisel bakım ürünleri ile sizleri buluşturmaya devam ediyor. Farmasi’nin en son gözde ürünlerinden biri olan Farmasi Firming sıkılaştırıcı vücut jeli yaza formda bir vücut ile girmeniz için birebir. Bildiğiniz gibi özellikle kadınlarda selülit ciddi bir problemdir. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte selülit sorunu daha da can sıkıcı olabiliyor. Farmasi Firming sıkılaştırıcı vücut jeli mevcut selülitlerinizden kurtulmanız, sıkılaştırmanız için özel olarak üretilmiştir. Zamanla düzenli kullanımda selülitlerinizin görünümünü azaltmayı ve daha diri bir cilt sunmayı vaad eder.

Farmasi Firming sıkılaştırıcı vücut jeli selülit ile savaşmak isteyen kadınların yeni gözdesi. Dr Cevdet Tuna sıkılaştırıcı vücut bakım serisi düzenli mesaj ile uygulayarak selülitlerinizden kısa sürede kurtulabilirsiniz. Selülitlerin oluşumunun en büyük sebebi kötü beslenme ve hareketsiz kalmakdır. Siz de selülitlerinden kurtulmak istiyorsanız Farmasi Firming sıkılaştırıcı vücut jeli ile özellikle bacak basen ve kalça bölgenize masaj yaparak kan dolaşımını hızlandırabilirsiniz. Kan dolaşımı hızlandıkça bölge çalışacak ve daha da sıkılaşıp dirileşecektir.

Firming sıkılaştırıcı vücut jeli içerdiği özel biberiye özü ile vücudunuzu sıkılaştırmakla kalmaz aynı zamanda nem vererek çatlak oluşumunun da önüne geçer. Çatlak oluşumu vücudun nemsiz kalmasından kaynaklanmaktadır. Vücudun sık sık kilo alıp vermesi ile deri yeterince nemlenmediğinde çatlaklar meydana gelir. Cildinizi düzenli olarak nemlendirirdiğinizde ve en önemlisi düzenli olarak masaj yaptığınızda hem çatlaklarınızdan hem de selülitlerinizden kurtulabilirsiniz. Siz de yaza daha formda bir görünüm ile girmek ve bacaklarımızdaki selülit görünümünü azaltmak istiyorsanız Farmasi Firming sıkılaştırıcı vücut jeli ile düzenli olarak bacaklarınıza masaj yaptığınızda kısa sürede etkisini göreceksiniz.

Çabuk emilen özel formülü ile kısa sürede cildiniz tarafından tamamen emilir ve uzun süre emilmesini beklemek zorunda kalmadan kıyafetlerinizi giyerek dışarıya çıkabilirsiniz. Hızlı emilen özel formülü kokusuzdur ve içerisinde paraben SLS alkol parfüm türevleri bulunmaz.

 Farmasi firming sıkılaştırıcı vücut jeli 200 ml 1103233

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.