Farmasi Swan Kadın Parfümü

Bir kadının parfümü imzasıdır. Öyle ki birçok kişinin kafasında kokularla yer edinir kadınlar.. Bu yüzden kadınlar için parfüm ekstra önem taşır. Siz de parfüm tercihlerinizde zarif ve çiçeksi notalardan hoşlanıyorsanız Farmasi Swan kadın parfümünü mutlaka denemelisiniz! Farmasi Swan kadın parfümü zarif bir dokunuş gibidir.. Şişesinin zerafeti kadar notaları da oldukça naiftir..

Oryantal kokulardan oluşur.. Müge çiçeği, yılang yılang, gül, sedir ağacı ve meyveli notalarının taze ve hafif dokunuşu.. Swan parfüm zarif, masum, bir o kadar da özgürlüğüne düşkün kadınların kokusudur.. Özellikle parfüm tercihlerinde ağır, baharatlı, odunsu kokulardan hoşlanmıyorsanız, bunun yerine daha fresh, taze ,bahar aylarına uygun çiçeksi notaları tercih ediyorsanız Farmasi Swan parfüme bayılacaksınız!

Notalarında bulunan müge çiçeği, gül ve meyve notaları ile tam bir bahar kokusudur. Adından söz ettirecek, koklayan herkesin ismini soracağı özel bir parfümdür. Sıradan parfümlerin standart kokusuna sahip değildir. Bir koklayanın bir daha unutamayacağı kadar zarif ve etkileyici bir kokusu vardır. Farmasi Swan kadın parfümü her yaştan kadının rahatlıkla kullanabileceği hafif günlük ve nezih bir parfümdür..

Farmasi parfümlerini ve Farmasi’nin diğer ürünlerini online olarak incelemek ve satın almak için Farmasikatalogu.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Farmasikatalogu.com adresinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurduktan sonra Farmasi’ye üye olabilir, tüm siparişlerinizi katalog fiyatı üzerinden %30 %40 daha indirimli fiyatlara gerçekleştirebilirsiniz.

Farmasi Swan kadın parfümü 1107316 80ml

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.