Mr Wipes Metal Temizleyici

Farmasi renkli kozmetik, Kişisel bakım ürünleri, gıda takviyeleri, parfümlerin yanı sıra ev temizliği ürünlerinde de yenilikçi tavrını sürdürüyor. Mr Wipes Bio Home serisi ile ev temizliğinde dipten uca kullanabileceğiniz geniş ürün yelpazesi ile öne çıkıyor. Mr Wipes Bio Home serisinin içerisinde paraben, klor, fosfat ve zararlı kimyasallar bulunmaz. Çocuklarınızın odasını temizlerken bile güvenle kullanabilirsiniz. Boya içermez. Formaldehit bulunmaz. İçerisinde doğal yağlar vardır. Doğada çözünen özel formülüyle doğa dostudu,r düşük sıcaklıklarda bile çözülür, aynı zamanda cilt dostudur. Çamaşırlarınızda kalıntı bırakmaz. GDO içermez, leke çıkarma performansında Üüstün sonuç sağlar.

Mr Wipes Konsantre çamaşır ürünleri % 86 çok daha etkili formülü sayesinde süt lekesi, makyaj lekesi kan lekesi, meyve suyu lekesini derinlemesine temizler. 60 derece pamuklu yıkama programında bile 145 dakikada tüm lekeleri çıkartır!

Mr Wipes konsantre çok amaçlı temizleyiciyi hem çamaşırlarınızda, hem evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz. Güçlendirilmiş formülü ile leke çözmede üstün performans sağlar. Boraks, soda Hindistan cevizi yağı, Palm yağı gibi doğal bileşenlerden oluşur. Her türlü kir ve yağ temizliğinde etkilidir. Banyo, mutfak, duvar gibi silinebilir tüm yüzeylerde çamaşır, koltuk, halı gibi tüm ev eşyalarında kullanılabilir. Taze kokusuyla uzun süre kalıcıdı, durulama gerektirmez.

Saf sabun kokusu ile eviniz mis gibi kokar. Farmasi Mr Wipes konsantre çok amaçlı temizleyiciyi hem ev eşyalarınızın temizliğinde hem yer temizliğinde, hem de mobilyalarınızın temizliğinde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda leke çıkarma özelliğinden dolayı çamaşırlarınızın temizliğinde de deterjan gibi kullanabilirsiniz. Elde yıkama için de uygundur..

Ellerinize zarar vermez. Bio Home çok amaçlı temizleyici güçlendirilmiş yeni formülü ile dermatolojik olarak test edilmiştir. Ölçü kabı hediyelidir. Konsantre formülü sayesinde uzun süre kullanabileceğiniz için oldukça bereketli bir üründür.

Farmasi Mr Wipes konsantre çok amaçlı temizleyici sabun kokusu 500 ml 9700446

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.