Farmasi Epilex Aloe Vera ve Argan Yağı Tüy Dökücü Krem

Ağda ve diğer epilasyon işlemlerinin canınızı acıtmasından sıkıldıysanız, hassas bir cilde sahipseniz ve ağda sonrası oluşan morarmalardan hoşlanmıyorsanız o halde tercihinizi tüy dökücü kremlerden yana kullanabilirsiniz. Farmasi Epilex aloe vera ve Argan yağı özlü tüy dökücü krem normal ciltler için uygundur. Argan yağı ile geliştirilmiş özel formülü ile cildinizi tahriş etmeden tüylerden kurtulmanıza yardımcı olur. İçerisinde bulunan aloe vera ve E vitamini cildinizi besleyerek aynı zamanda nem verir.

Kolay bir şekilde uygulanır. Orta kalınlıkta uygulayarak 5-10 dakika bekledikten sonra bir spatula veya bez yardımı ile tüylerinizden arınabilirsiniz. Kolay durulanır, kokusuzdur. Rahatsız edici bir kokuya sahip değildir. Ağda sonrası kararmalar, sarkmalar, ve hatta morarmalar yaşıyorsanız tüy dökücü kremlerin rahatlığından mutlaka faydalanmalısınız..

Farmasi epilex aloe vera ve Argan yağı özlü tüy dökücü kremi tüm cilt tipleri rahatlıkla kullanabilir. Farmasikatalogu.com sayfasını ziyaret ederek tüm ürünlerin detaylı incelemelerini okuyabilir ve size uygun olan ürünleri online olarak güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Online alışveriş keyfini sürmek için Farmasikatalogu.com sayfasını ziyaret etmeniz yeterlidir. Sayfa üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak siz de Farmasi ailesine katılabilirsiniz. Danışmanımızın sizi aramasını bekledikten sonra üyeliğiniz tamamlanacaktır. Üyeliğiniz tamamlandıktan sonra ürünleri katalog fiyatı üzerinden %30 daha indirimli fiyata satın alma şansına sahip olabilirsiniz.

Farmasi epilex aloe vera ve Argan yağı tüy dökücü krem 100 gram 1114048

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.