Farmasi Nutriplus Royal Mate Çay

Nutriplus Royal Mate 

Güney Amerikanın geleneksel içeceklerinden olan Mate, günümüzde popüleritesini içerdiği yüksek kafein miktari nedeniyle oldukça artırmıştır. Arjantinin milli içeceği olarak bilinir ve Kızılderililer tarafından kültürel önemi ve parlak yeşil yaprakları nedeniyle yeşil altın olarak adlandırılmıştır.

Kalabaş denilen ve su kabağından yapılan bir kaseden içilmektedir. Kahveye benzeyen acımtırak ve hafif mayhoş bir tadı bulunmaktadır. Çoğunlukla sıcak tüketilmesiyle birlikte soğuk olarak da tüketilebilir. Doktorunuza danışarak kullanmanızı tavsiye ederiz.

Farmasi Royal Mate A, B1, C gibi çeşitli vitaminler bakımından zengin olması ve antioksidan özellikler göstermesi nedeniyle çok ilgi görüyor. Farmasi Nutriplus Royal Mate çayımız hakkında detaylı bilgi almak ve kampanyalı fıyatlarımızı görmek için Farmasi online kataloğumuzu incelemenizi tavsiye ederiz. Farmasi Üyelik Formumuzu doldurup Farmasi Royal Mate çayımızı %30 daha ucuz fiyata alabilirsiniz. Farmasi yetkili girişimcilerimiz sizlere detaylı bilgi vereceklerdir.

Farmasi Nutriplus Royal Mate

Ürün Kodu: 9700493

Gramaj: 80 g 

Farmasi ailesi olarak sağlıklı dünler dileriz.