Pata Krem Fondöten Nedir? Nasıl Kullanılır?

Geçmişten günümüze birbirinden farklı fondöten içeriklerine rastlıyoruz. Daha parlak ve ıslak bir bitişe sahip olanlar, daha mat bir bitişe sahip olanlar, günlük kullanılabilecek kadar orta örtücülükde olanlar veya tüm ten makyajınızı porselen gibi gösterilecek daha yüksek kapatıcılıktaki fondötenler.. herkesin ihtiyacı ve dolayısıyla ten makyajından beklentisi farklı farklıdır.. Tüm aradığınız ürünleri Farmasi’de bulmanız mümkündür. Şimdi Farmasi pata krem fondöten ile bomba gibi bir ürün ile geldi!

Farmasi’nin yeni üretmiş olduğu pata krem fondöten ne işe yarıyor? Nasıl kullanılıyor? Gelin birlikte göz atalım;
Farmasi Flawless Touch pata krem fondöten ipeksi ve pürüzsüz bir cilt isteyenlerin yeni gözdesi!

Vazgeçilmez ürününüz olacak Farmasi Flawless Touch pata krem fondöten pürüzsüz bir görünüm kadifemsi bitiş, yüksek kapatıcılık ve kolay bir uygulama sağlıyor! Fondoten ve pudra’nın bir arada bulunduğu uygulaması oldukça pratik bir ürün hayal edin!

Gün boyu kalıcı, canlı ve göz alıcı bir görüntü sunar. Teninizde sanki hiçbir şey yokmuşçasına fakat full kapatıcı etkisiyle tüm kusurlarınızı örterek size kendinizi hafif ve rahat hissettirir. Gün boyu kalıcı ve canlı göz alıcı bir görüntü sunarken aynı zamanda çizgilerinize dolmaz, sizi olduğunuzdan daha makyajlı göstermez! Kemsi yapısı sayesinde ağırlık yapmaz ve kolayca uygulanır.

Teninizin sıcaklığı ile yumuşayan ve cildiniz ile mükemmel şekilde bütünleşen bir yapıya sahiptir. Gün içerisinde tazeleme gerektirmez, her cilt tipi için kullanıma uygundur.

Farmasi Flawless Touch pata krem fondöten dört farklı renk seçeneği ile sizlerle! Hafif pudramsı bitişli yapısı cilt yüzeyinde pürüzsüz bir doku bırakır, yağlı görüntüden uzak doğal bir parlaklık kazandırır. Sizde pudra ve fondötenin bir arada olduğu bu pratik ürünü edinmek için sayfamızdan sipariş verebilirsiniz.

Farmasi ürünlerini daha indirimli fiyattan satın almak için sayfamız üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurmanız yeterlidir.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.